UA-8709939-4
Site logo

SVETELNÉ CITYLIGHTY "F"
Svetelné stojany - CityLight - sú určené pre vonkajšie ale aj vnútorné použitie. Sú vyrobené z trvácnych materiálov. Rám CityLightu je z hliníkového profilu s hĺbkou 20 cm. Čelné strany sú z nerozbitného plexiskla a odolávajú vandalizmu. Konštrukcia je vyrobená z hliníkových profilov a je opláštená AluBondom. Podsvietenie CityLightu zabezpečujú néony alebo vysokosvietivé LED moduly. Vo vnútri je umiestnený ventilátor, ktorý zabezpečuje výmenu vzduchu, a tým zamedzuje tvorbe kondenzovanej vody.

Výmena grafiky je veľmi jednoduchá. Po vysunutí čelného krycieho plexiskla, odklopíte držiaky plagátu, vymeníte plagát a opäť zasuniete krycie plexisklo.
Stacks Image 260

LIGHT BOX ... svetelná reklama, nesvetelná reklama, svetelné boxy, svetelné nápisy, svetelné písmená, výroba atypickej svetelnej reklamy, svetelné tabule, svetelná atypycká reklama, svetelná exteriérová reklama, svetelné outdoorová reklama, svetelná technika, LED reklama, LED reklamy, veľkoplošné reklamy, podsvietené nápisy, podsvietené logá, svetelné logá, ...
Stacks Image 659