UA-8709939-4
Site logo

REKLAMNÉ TABULE
Medzi najčastejšie formy nesvetelnej reklamy patria reklamné tabule, ktoré vyrábame EkoSolventnou digitálnou tlačou. Našími reklamnými produktami sú veľkoplošné banery, veľké reklamné tabule ako menuboardy, informačné a navigačné systémy.
Tabuľe sú riešené ako polep na podkladovú dosku. Doska je z bieleho PVC materiálu alebo v prípade vyššej pevnosti používame sedvičový materiál z hliníka - Alubond. Pre jednoduchú montáž sa do podkladovej dosky navŕtavajú otvory a tabuľa sa priskrutkuje na mieste inštalácie. Pre osadenie tabúľ vyrábame aj vlastné zvárané konštrukcie v rozmeroch na mieru alebo aj Áčkové stojany.

Samozrejme popri výrobe veľkoplošnej tlače vyrábame aj samolepky, vyrezávané nálepky pre účel označenia prevádzok, polepy výkladov či bezpečnostné značenie. Práve posledné menované bezpečenostné značenie si možete objednať online cez náš e-shop.

Vašu firemnú prezentáciu vieme zviditeľniť tlačou výstavných stien, prezentačných systémov i reklamných rollupov. Tlačíme aj na špeciálne materiály ako je vlajkovina, tapety a fotoplátno.
Fotoobrazy vyrábame v 19 formátoch, stačí si len vybrať z nášho ďalšieho e-shopu FotoObrazy


LIGHT BOX ... svetelná reklama, nesvetelná reklama, svetelné boxy, svetelné nápisy, svetelné písmená, výroba atypickej svetelnej reklamy, svetelné tabule, svetelná atypická reklama, svetelná exteriérová reklama, svetelné outdoorová reklama, svetelná technika, LED reklama, LED reklamy, veľkoplošné reklamy, podsvietené nápisy, podsvietené logá, svetelné logá, ...
Stacks Image 669