UA-8709939-4
Site logo

3D NÁPISY
Nesvetelné 3D nápisy vyrábame z polystyrenových, plastových, nerezových, hliníkových alebo akrylových písmen. Pre nápisy do pamiatkových zón alebo pre potreby luxusnejšieho prevedenia, sa často používajú písmena z ušľachtivých kovov alebo dreva. Základná hrúbka písmen sa pohybuje v rozmedzí 3 - 30 mm, prípadne sa skladajú z viacerých vrstiev. Týmto spôsobom vieme docieliť povrch písmen s lesklým aj matným povrchom. Napríklad môže byť základné telo písmena z PVC materiálu a na vrchu prekryté kovovou platňou v hliníkovom alebo zlatom odtieňi či farby podľa vášho želania.

Montáž písmen sa zabezpečuje lepením priamo na stenu, alebo na podkladovú platňu. V prípade odsadenia písmen vyrábame aj vlastné kovové konštrukcie na mieru podľa veľkosti reklamy a jej umiestnenia na fasáde. PVC nateriály striekame v odtieňoch vzorkovníka RAL, čo nám umožňuje využívať širokú škálu farebností a teda nájsť správnu farebnú kombináciu pre Vašu fasádu.

Trendom v 3D nápisoch a písmenách je aj ich použitie nielen ako exteriérovej reklamy ale aj v interiéri firiem či u Vás doma. Inšpirovať sa môžete v našej gallérii nesvetelnej reklamy alebo v našom e-shope FotoObrazy kde ponúkame aj výrobu 3D nápisov a písmen.

Stacks Image 2146
Stacks Image 2149
Stacks Image 2152
Reklamné plasty
Kovy
Plexisklá
Stacks Image 2220
Stacks Image 2225
Stacks Image 2230
Drevo
Iné
Technické plasty

LIGHT BOX ... svetelná reklama, nesvetelná reklama, svetelné boxy, svetelné nápisy, svetelné písmená, výroba atypickej svetelnej reklamy, svetelné tabule, svetelná atypická reklama, svetelná exteriérová reklama, svetelné outdoorová reklama, svetelná technika, LED reklama, LED reklamy, veľkoplošné reklamy, podsvietené nápisy, podsvietené logá, svetelné logá, ...
Stacks Image 679