Site logo

Light AirDisplay
Technický popis k systému Light AirDislay
Základná doska 30 x 30 cm sa dá priskrutkovať alebo prichytiť klincami a na akýkoľvek podklad. Podkladová doska sa dá orezať a prispôsobiť vášim dizajnovým zámerom aj v prípade, že potrebujete aj iný ako pravouhlý tvar. Vhodnou nosnou doskou do exteriéru je AluBond plech hrubý 3mm. Pre zjednodušenie konštrukcie a montáže systému Light Air Display doporučujeme celkový rozmer voliť, tak aby bol deliteľný na časti s veľkosťou 30cm (napr. 90 x 120 cm, 120 x 180 cm). Týmto spôsobom je možné pripraviť a namontovať celý rozmer v krátkej dobe a bez problémov. Pre vyhotovenie motívu je potrebné urobiť presný rozmerový náčrt, tak aby bol zobrazený každý disk. Vďaka tomuto presnému rozmiestneniu bodov je možné procesom sieťotlače vytvoriť aj kópiu fotografie či loga.

Základná doska

Materiál
Základná doska je z čierna syntetickej živice ABS odolná voči exteriérovým podmienkam, dostupná i v nehorľavej povrchovej úprave pre interiérové i špeciálne použitie. Uchytávacie kolíky na disky sú z hliníka.
Rozmer dosky
300mm x 300 mm obsahuje 100 uchytávacích kolíkov. Celková hrúbka základnej dosky až po namontované disky je 17 mm.
Montáž
Pre dočasné použitie odporúčame použiť obojstranne adhezívne vankúšiky alebo lepiacu pásku. Pre permannetnú fixáciu slúžia predvŕtané montážne otvory v doske na priskrutkovanie.
Disky

Farba
15 odtieňov podľa vzorkovníka alebo použitie sieťotlače
Materiál
Farebná metalická fólia, ktorá má bezúdržbový povrch, je UV odolná s matným odrazom a odpudzuje prach.
Rozmery
- hrúbka 0,2 až 0,28 mm
- priemer 29 mm
- 1 mm priestorová medzera medzi diskami v zmontovanom stave
- váha 3,3 kg/m2 kompletného modulu