Site logo

HOME
Light AirDisplay - nová forma kinetickej vonkajšej reklamy poháňaná jemným vánkom.

Light AirDislay je sústava ľahkých diskov, voľne zavesených na základnej doske. Disky sa aj pri najmenšom vánku pohybujú a vytvárajú nádherný a jedinečný efekt odrazov svetla. Systém Light AirDisplay sa dá kombinovať aj s dizajnovými prvkami ako sú 3D písmená (svetelné alebo nesvetelné) a dosiahnuť tak unikátny priestorový reklamný efekt i pre jednoduché či jednofarebné motívy. Viac o tomto jedinečnom produkte Vám napovie video, v ktorom máte možnosť vidieť tento dokonalý efekt v pohybe.

Light AirDisplay je svojou jedinečnosťou predurčený aj pre iné dizajnérske aplikácie ako napríklad obklady fasád alebo akýchkoľvek exteriérových plôch. Použitie v interiéri je pre povahu tohto produktu podmienené prievanom alebo umelo vytvoreným vetrom pomocou ventilátora. V niektorých prípadoch sa dá využiť aj pohyb vzduchu, ktorý vytvárajú prieduchy ventilačných alebo klimatizačných zariadení v nákupných centrách alebo iných verejných budovách.

Disky systému Light AirDisplay sú dostupné v 15 metalických farbách, ktorých kombinácie a mozaikovú uloženie vytvorí ešte zaujímavejši efekt. Disky možné potlačiť sieťotlačou a umocniť jedninečnosť a pútavosť tohto systému.

Spoločnosť LightBox, s.r.o. je výhradným diustribútorom pre Slovensko a Českú Republiku.
Systém Light AirDisplay je chránený medzinárodným patentom, ktorého vlastníkom je spoločnosť z Nemecka - BWS Germany.
Made in Germany